Badmintonas – sportinis žaidimas, kurį žaidžia 2 arba 4 žaidėjai, rakete per tinklą smūgiuodami kamuoliuką. Žaidimo tikslas – permušti kamuoliuką per tinklą į varžovo aikštelės pusę taip, kad varžovas negalėtų atmušti atgal, ir neleisti jam nukristi savo aikštelės pusėje. 2019 m. lapkričio 6 dieną mes, Stakliškių gimnazijos 5 – 8 klasių mokiniai, lydimi fizinio ugdymo mokytojo Virmanto Šabasevičiaus, vykome į Prienų Revuonos pagrindinę mokyklą, kurioje mokėmės žaisti badmintoną. Užsiėmimo metu Prienų badmintono klubo treneris Dalius Juodsnukis mus supažindino su šia mums nauja sporto šaka ir jos ypatumais bei taisyklėmis. Smagu, kad turėjome galimybę pasipraktikuoti, atlikdami įvairias užduotis ir dalyvaudami draugiškame turnyre.

8 klasės mokinė Margarita Kamblevičiūtė  Foto>>