Gruodžio 19 dieną su IIIg klase vykome į VDU Žemės Ūkio Akademiją, kur mus pasitiko Filosofijos, psichologijos ir  profesinės edukologijos katedros vedėjas profesorius Sigitas Daukilas ir Kultūrinės komunikacijos, bei moderniosios didaktikos dėstytoja, anglų kalbos ekspertė doc. Dr. Nijolė Čiučiulkienė bei I kurso magistrantai. Susitikimo pradžioje profesorius supažindino su universiteto istorija, kurią vaizdavo universitete kabantys paveikslai, trumpai papasakojo ir pristatė. Po parodos ir prisistatymo nukeliavome į auditoriją, kurioje dėstytojai paskaitą pradėjo visiems gerai žinomos grupės „Pink Floyd“ vaizdo klipu „Another brick in the wall“  kuriame skamba visiems žinomi žodžiai „We don’t need no education“. Taigi paklausę šio muzikos kūrinio ir padiskutavę ar tikrai mums nereikia išsilavinimo? kibome į darbus su magistrantais. Susiskirstę grupėmis mokiniai su magistrantais turėjo sukurti savo vertybių istoriją, kurią vėliau turėjo pristatyti.  Atlikę užduotis klausėmės mokinių pristatymų, o paklausę, padiskutavę ir aptarę svarbiausias gyvenimo vertybes, pasidarėme bendrą nuotrauką su dėstytoja bei studentais. O po fotosesijos visi draugiškai pasivaišinome arbata, pasišnekučiavome ir vykome atgal į savo mokyklą.
Tikiuosi šis susitikimas mokiniams paliko gerus įspūdžius, o gauta informacija paskatins mokinius geriau peržvelgti savo vertybes ir padės išsiaiškinti kas jiems svarbiausia.

Anglų kalbos mokytoja Rita Varnienė  Foto>>