Gruodžio mėnuo antros klasės mokiniams pralėkė labai greitai. Šiuo  metu buvo labai daug įvairių veiklų. Pirmiausia suskubome  ruoštis projektui „Baltijos jūra“. Integruota veikla vyko visą dieną. Skaičiavome, rašėme, pasakojome,  piešėme ir konstravome. Dienos pabaigoje pasidžiaugėme rezultatais.

Vykome į Birštono kultūros centrą, kur žiūrėjome spektaklį „Obuolių pasakos“. Vincentas buvo skaitęs šią V.V Landsbergio pasaką, todėl džiaugėsi atpažinęs herojus.

Dalyvavome rajoninėje parodoje „Robotai buityje“. Sveikinome  parodos laureates Gretą Milkevičiūtę ir Emą Grigaravičiūtę. Kiti dešimt mokinių, dalyvavę parodoje, gavo padėkas.

Aktyviai dalyvavome „Olympis – 2019“ konkurse. Devyni mokiniai jėgas išbandė 3 – 4- iuose konkursuose, trys pasirinko po vieną. Dabar su nekantrumu laukiame apdovanojimų.

Atskubėjo Kalėdinis laikotarpis. Parodai mokykloje pagaminome eglutes iš popieriaus. Mus aplankė Kalėdų Senelis nešinas gausiu dovanų maišu.  Labiausiai džiaugėmės stalo žaidimais. Savaitę baigėme gamindami senius besmegenius, žaisdami žaidimus ir, aišku, linksmindamiesi klasės diskotekoje.

Mokytoja Dalė Stankevičienė  Foto>>