Studijų pasirinkimas kiekvienam jaunam žmogui yra labai atsakingas ir  sudėtingas procesas, todėl svarbu susikurti viziją: kuo jis tikisi tapti ir kokių veiksmų turėtų imtis to siekiant. Dėl šių priežasčių būtina bendrauti su tais, kurie gali padėti, nes reikia galvoti ne tik kaip pagilinti savo žinias, ateities perspektyvas, bet ir kaip tinkamiausiai panaudoti turimus talentus ir atrasti naujus. Todėl 2020 m. sausio 23 dieną mūsų gimnazijos mokiniai vyko į Aukštųjų mokyklų mugę 2020 Kauno Žalgirio arenoje, kur gavo daug vertingų patarimų, kaip surasti savo kelią, taip pat visą reikalingą informaciją apie priėmimo tvarką, stojimų eigą, pasirengimą studijoms. Mokiniai turėjo galimybę stebėti inovacijas, išradimus, studentų darbų ekspozicijas. Arenos amfiteatre vyko dalyvių prisistatymai, paskaitos ir diskusijos su išskirtinėmis motyvuojančiomis asmenybėmis apie jų patirtį profesijos pasirinkime. Tikimės, kad daugumai abiturientų tai padėjo pasirinkti savo kelią.

Gimnazijos informacija  Foto >>