Ilgai lauktos šventės atkeliavo pas Stakliškių gimnazijos priešmokyklinukus ir pradinių klasių mokinius. Diena prasidėjo senių besmegenių darymu. Smagu buvo drauge miklinti pirštukus bei padaryti nuotaikingą besmegenį. Vėliau mokiniai bei jų tėveliai sugužėjo į papuoštą gimnazijos aktų salę, kur jų laukė siurprizas. Šventę pradėjo priešmokyklinukai nuotaikinga dainele apie pingvinus. Ketvirtokai pakvietė visus drauge padainuoti ir  „pastatyti“ sniego senį besmegenį. Atėjo metas siurprizui- salėje pasirodė kapitonas Flintas. Kartu su vaikais, pasakodamas, dainuodamas bei šokdamas,  jis keliavo vandenynais, žemynais, kol pasiekė Laplandiją. Netrukus įvyko susitikimas su šmaikščiu bei linksmu Kalėdų seneliu, kuris linksmino vaikus bei atnešė dovanų.

Mokytoja Rasa Noreikienė Foto>>