Lietuvos sporto muziejuje jau 13-ąjį kartą vyko mokslinė-praktinė konferencija ir Lietuvos mokinių rašinio konkurso ,,Ką gyvenime turėčiau nuveikti, kad mane prisimintų“ rezultatų aptarimas. Šį kartą tarp laureatų ir I g klasės mokinė Eglė Parajackaitė, nuoširdžiai papasakojusi savo, kaip sportininkės, istoriją, siekiant užsibrėžto tikslo gyvenime. Eglė įrodė, jog geba ne tik kovoti dziudo ringe, bet ir išreikšti mintis rašinyje. Gimnazistei  įteikta atminimo statulėlė ir antrosios vietos diplomas, o lietuvių kalbos mokytojai Danai Gecevičienei ir Stakliškių gimnazijos bendruomenei – padėkos raštai ir knyga.

Sporto muziejaus direktorius Pranas Majauskas  sveikindamas moksleivius ir jų mokytojus pasidžiaugė, jog konkurse iš tolimiausių Lietuvos mokyklų dalyvavę mokiniai ,,kasdienybės sūkuryje sugeba įžvelgti gėrio, kilnios vilties ir būsimų nelengvų darbų prasmę“. Visiems dalyviams linkėta atkaklumo, ištvermės ir pasitikėjimo savo jėgomis.

Mokytoja Dana Gecevičienė  Foto>>