Kaip ir kiekvienais metais nemažas būrys Stakliškių gimnazijos mokinių dalyvavo rajoniniame informacinių technologijų konkurse. Šių metų tema buvo „Žmonių bendravimo priemonės“.

Darbus konkursui pateikė pradinių klasių mokiniai: Greta Milkevičiūtė, Ema Grigaravičiūtė, Milita Kurmanavičiūtė,  Aronas Masys, Tėja Pranckevičiūtė,  Ąžuolas Vaškelevičius, Vincentas Motiejauskas, Tomas Rygalovskis – mokytoja Dalė Stankevičienė,  vyresniųjų klasių mokiniai: Meida Kasiulytė, Deividas Pranckevičius, Astijus Sebeika, Darius Karpičius, Margarita Kamblevičiūtė – mokytojas Vidas Noreika.

Sėkmė lydėjo  Gretą Milkevičiūtę ir Emą Grigaravičiūtę – I vieta I-IV klasių grupėje, Deividą Pranckevičių –  II vieta V-VIII klasių grupėje ir Darių Karpičių – I vieta IX-XII klasių grupėje.

Sveikiname konkurso laureatus ir dėkojame visiems mokiniams, kūrusiems darbus šiam konkursui.

Mokytojas  V.Noreika

Plačiau apie konkursą Prienų „Revuonos“ pagrindinės mokyklos tinklapyje.